Billboard Reklamları - Billboard Kiralama Ankara
  • image

Billboard Reklamları

BİLLBOARD Billboardlar şehrin en merkezi ve ilgi çekici yerlerinde konumlandırılmış reklam panolarıdır. Billboard Reklamları en çok dikkat çeken reklam türlerinden birisi olsada akılda kalıcı olmak için bir kaç önemli unsur var. Müşteri kitlenize uygun billboard seçtikten sonra dikkat edilmesi gereken bir unsur ise yaratıcı bir billboard reklamları ile akılda kalıcı olmaktır. Yaptığımız billboard tasarımları ile sadece reklam değil akılda kalıcılığıda destekleyen reklamlar için bizi arayın.

Reklamların Etkisi

Biz müşterilerimiz ile başladığımız her projede “olurmu ya öyle şey” diye başlayan reklam maceramız “vay be bu kadarını tahmin edememiştik” ile bitiyor. Açık söylemek gerekirse bazen biz bile bu kadarını hayal edememiştik diyoruz. Yaptığımız iş ve bakış açımız müşteri odaklı çalışmalarımız sizi hedef kitlenize ulaştırmakla kalmayacak, marka değerinizi artıracaktır.

Billboard Takibi

Bir billboard reklamı verdiniz ve kaç gündür yerinde, hergün billboardın durumu nedir (hava şartları vs muhalefet durumlar olabilir) gibi sorulara cevaplar verebiliyoruz. Size her gün billboardınızın farklı kişilerce çekilmiş resimlerini raporluyoruz. Billboardınız ile alakalı bir problem varsa size hemen bilgi veriyoruz. Bu Hizmetimiz Ankara İçin Geçerlidir.

Çalışma Planı

Çalışma Planı
Taleplerinizi Bize Detaylı Olarak İletin.
İstediğiniz Reklam Türüne Göre Sizinle İletişime Geçelim.
İsteğiniz Billboard Reklamları ise Uygunluğunu Kontrol Edelim.
Fiyat Teklifimizi ve Size Yardımcı Olacağımız Konuları Belirleyelim.
Tüm Reklam Aşamalarında Size Yardımcı Olalım.
İşler Yolunda Giderken Bir Kahvenizi İçeriz.
Bir Sonraki Projemizi Konuşabiliriz.